اعلان برندگی مزایده

Sayed Zaher Mo…
ARA

اداره مستقل خط آهن پروژه «خدمات تخلیه و بارگیری اموال تجارتی و ترانزیتی در ایستگاه خط آهن روزنگ» ولایت هرات خویش را جهت جمع‌آوری عواید به اعلان مزایده سپرده بود، در جلسه مزایده آن که به تاریخ 12/8/1399 ساعت  10:00 AM در مقر این اداره دایر گردید، شرکت ترانسپورتی و باربری بین المللی الجبیر  به بلندترین قیمت 40.1 درصد که از عواید جمع شده تخلیه و بارگیری آن‌ را به دولت می‌پردازد، برنده گردیده است.

شرکت‌های خدماتی بارچالانی و لوژیستیکی که خواهان اجاره بلندتر از قیمت 40.1 درصد به نفع دولت باشند، از نشر اعلان تا تاریخ 5/9/1399 با درخواست‌های‌شان به آمریت تدارکات این اداره واقع سرک پلچرخی مراجعه نمایند و شرطنامه را بطور رایگان به‌شکل سافت دریافت نمایند.

جلسه دواطلبی مزایده، به وقت یاد شده با حضور هیأت دایر و مبلغ 300000 افغانی تضمین بانکی اخذ می‌گردد.

قابل یادآوری است که مبلغ حق‌الشاعه از وجه معتمد نقدی قابل پرداخت می‌باشد.

آخرین اطلاعیه‌ها

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۵ - ۱۳:۲۰
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدین‌وسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، که اداره خط آهن افغانستان در نظر دارد، پروژه " ترمیمات و تجهیز تعمیر ایستگاه خط آهن اندخوی" تحت . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۶/۱ - ۲۰:۶
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد!

بدین‌وسیله به تأسی از فقره (۲) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود که اداره خط آهن افغانستان در نظر دارد، پروژه "ترمیمات اساسی تأسیسات غیر ریلی (قطعه سوم خط آهن . . .

شنبه ۱۴۰۱/۴/۱۸ - ۱۱:۶
Background image

پیام تبریکی رئیس ادارۀ خط آهن افغانستان به مناسبت عید سعید قربان

در نخست عید سعید قربان را به امیرالمؤمنین شیخ‌الحدیث مولوی هبةالله آخندزاده حفظه‌الله، رئیس‌الوزراء ملا محمد حسن‌ آخند، معاونین محترم‌شان، اعضاء محترم کابینه، علماء کرام، مجاهدین، نخبه . . .

Back to announcements