تعمیر اداری آمریت خط آهن کندهار به بهره‌برداری سپرده شد

Sayed Zaher Mo…
شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۵ - ۱۰:۴۰
تعمیر اداری خط آهن کندهار

تعمیر اداری آمریت خط آهن ولایت کندهار واقع شهرک عینومینه، تکمیل و به بهره‌برداری سپرده شد. این ساختمان در مساحت حدود 2 هزار و 5 صد متر مربع و در سه منزل ساخته شده است.

این تعمیر دارای دفاتر کاری، سالون‌های‌ جلسات و کانفرانس، سالون طعام خوری، آشپزخانه، مهمانخانه، ساحه‌سبز، سرک و سایر نیازمندی‌ها، می‌باشد.

کار این پروژه از سوی شرکت ساختمانی خصوصی داخلی« State Corps» در ماه میزان سال 1397 آغاز و در ماه قوس سال جاری به پایه اکمال رسید که در این آواخر تسلیمی ابتدایی آن نیز صورت گرفت. قرار داد آن، از طریق اداره تدارکات ملی طی مراحل و با شرکت متذکره منعقد شده بود.

تعمیر اداری آمریت خط آهن کندهار

هزینه ساخت تعمیر اداری خط آهن ولایت قندهار بالغ بر 44 میلیون افغانی بوده و از بودجه انکشافی دولت افغانستان پرداخت شده است.

در حال حاضر، اداره خط آهن وزارت ترانسپورت در ولایت کندهار دارای تشکیل یک آمریت می‌باشد و با ساخت این تعمیر، مشکلات کارمندان این اداره از نداشتن دفاتر کاری مرفوع شده است.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱
Background image

پیشرفت کار ساختمانی خط آهن آقینه-اندخوی

کار دیتیل دیزان و ساختمان 30 کیلومتر خط آهن آقینه-اندخوی، پس از امضای قرارداد آن، آغاز شد و اینک این روند به‌صورت عادی و مطابق به پلان، جریان دارد.

کار این پروژه از تاریخ 18/7/1398 شر. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۴:۱۰
Background image

جلسه هماهنگی برای تطبیق قرارداد صادرات جلغوزه افغانستان به چین

جلسه هماهنگی صادارت و ایجاد سهولت برای تطبیق قرارداد 2.2 میلیارد دالر صادارت جلغوزه افغانستان به کشور چین از طریق خط آهن، به روز یک‌شنبه (13 دلو)، از سوی ریاست حمایت از سرمایه‌گذاری و. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۵
Background image

دیدار رئیس اداره خط‌ آهن و سرپرست وزارت ترانسپورت با وزیر امورخارجه ترکمنستان

محمد یما شمس رئیس اداره خط آهن و سرپرست وزارت ترانسپورت جمهوری اسلامی افغانستان با رشید مردوف وزیر امور خارجه ترکمنستان روی گسترش روابط اقتصادی میان افغانستان و ترکمنستان و چگونگی. . .

BACK TO NEWS