تعمیر اداری آمریت خط آهن کندهار به بهره‌برداری سپرده شد

Sayed Zaher Mo…
شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۵ - ۱۰:۴۰
تعمیر اداری خط آهن کندهار

تعمیر اداری آمریت خط آهن ولایت کندهار واقع شهرک عینومینه، تکمیل و به بهره‌برداری سپرده شد. این ساختمان در مساحت حدود 2 هزار و 5 صد متر مربع و در سه منزل ساخته شده است.

این تعمیر دارای دفاتر کاری، سالون‌های‌ جلسات و کانفرانس، سالون طعام خوری، آشپزخانه، مهمانخانه، ساحه‌سبز، سرک و سایر نیازمندی‌ها، می‌باشد.

کار این پروژه از سوی شرکت ساختمانی خصوصی داخلی« State Corps» در ماه میزان سال 1397 آغاز و در ماه قوس سال جاری به پایه اکمال رسید که در این آواخر تسلیمی ابتدایی آن نیز صورت گرفت. قرار داد آن، از طریق اداره تدارکات ملی طی مراحل و با شرکت متذکره منعقد شده بود.

تعمیر اداری آمریت خط آهن کندهار

هزینه ساخت تعمیر اداری خط آهن ولایت قندهار بالغ بر 44 میلیون افغانی بوده و از بودجه انکشافی دولت افغانستان پرداخت شده است.

در حال حاضر، اداره خط آهن وزارت ترانسپورت در ولایت کندهار دارای تشکیل یک آمریت می‌باشد و با ساخت این تعمیر، مشکلات کارمندان این اداره از نداشتن دفاتر کاری مرفوع شده است.

آخرین خبرها و گزارش‌ها

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۹ - ۹:۵۹
Background image

انتقالات نزدیک به ۸۰ هزار تُن اموال تجارتی در هفت روز گذشته!

در هفت روز ګذشته (۱ تا ۷ اسد)، بیشتر از ۷۹ هزار و ۸۰۰ تُن اموال تجارتی و مواد غذایی، از طریق خطوط آهن حیرتان-مزارشریف، آقینه و تورغندی انتقال یافته است.

این مقدار اموال که در ۱ هزار و. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۱۰:۱۰
Background image

تجلیل از روز ملی بیرق در اداره خط آهن افغانستان

از روز ملی بیرق طی مراسمی با حضور رهبری و کارمندان اداره خط آهن افغانستان و وزارت فواید عامه، به روز سه‌شنبه (7 اسد)، در مقر این اداره، تجلیل به عمل‌آمد.

در این مراسم که انجنیر. . .

شنبه ۱۳۹۹/۵/۴ - ۹:۳۹
Background image

گفت‌وگوی مقام‌های سکتور ترانسپورت افغانستان، اوزبیکستان و ایران

نشست سه‌جانبه هماهنگی، همکاری‌ و توسعه ترانسپورتی میان محترم محمدیما شمس رئیس عمومی اداره خط آهن و سرپرست وزارت فواید عامه جمهوری اسلامی افغانستان، محترم مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی. . .

BACK TO NEWS