ثبت اطلاعات کارمندان اداره مستقل خط آهن در سیستم (HRMIS)

Sayed Zaher Mo…
پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۲ - ۱۲:۷
ARA

روند ثبت و ذخیره‌‌سازی سوانح کارمندان اداره مستقل خط آهن افغانستان، در سیستم اطلاعات مدیریت منابع انسانی(HRMIS) کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی، به روز چهارشنبه (21 عقرب1399) آغاز شد.

میرویس میرزکوال، معاون مالی و اداری اداره مستقل خط آهن، ضمن قدردانی از کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی به‌خاطر راه‌اندازی سیستم یادشده، تأکید کرد که این اداره آمادۀ هر نوع همکاری برای تطبیق و استفاده از آن است.

آقای میرزکوال افزود که سیستم (HRMIS) در راستای تأمین شفافیت، برنامه‌ریزی و مدیریت درست منابع انسانی مؤثر است، مطابق هدف و تعهدی که دولت افغانستان به جامعه جهانی سپرده است، سیستم‌سازی، استفاده از تکنالوژی و عصری‌سازی ادارات، یک نیاز جدی می‌باشد.

ثبت معلومات


در ادامه خانم زرغونه اسلمی، رییس تطبیق سیستم (HRMIS) در پیوند به ویژه‌گی‌ها و فواید این سیستم صحبت کرده و یاد آور شد که با تطبیق آن بسیاری از چالش‌ها و مشکلاتی که در سیستم اداری کنونی وجود دارد، رفع شده و اداره افغانستان عصری خواهد شد.

بر اساس سیستم جدید اطلاعات منابع انسانی (HRMIS) ، معلومات و سوانح کارکنان در یک سیستم پیشرفته، مطمین و در دسترس کارکنان ثبت و ذخیره شده و پروسه‌های تثبیت، تقاعد، تبدیلی، حاضری، ارزیابی و دریافت معاشات شفاف، ساده و معیاری می‌شود.

آخرین خبرها و گزارش‌ها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۱۳:۴۵
Background image

شروع مجدد درس‌های محصلین خط آهن افغانستان در اوزبیکستان

محصلین خط آهن افغانستان در کشور اوزبیکستان که درس‌های‌شان به علت شیوع ویروس کرونا برای مدتی تعطیل شده بود، دو باره به‌صنف‌های خویش بازگشته و روند آموزش را از سر گرفتند.

در حال حاضر 25. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۲ - ۱۳:۱۹
Background image

انجمن شهرسازی و مهندسی افغانستان: فعالیت‌ها و دستاوردهای اداره مستقل خط آهن قابل تقدیر است

دیپلوم انجنیر میرویس غفوری، معاون عملیاتی اداره مستقل خط آهن با هیات رهبری و اعضای انجمن شهرسازی و مهندسی افغانستان در دفتر کارش دیدار کرده و راجع به فعالیت‌ها، برنامه‌ها و دستاوردهای. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۲ - ۱۲:۷
Background image

ثبت اطلاعات کارمندان اداره مستقل خط آهن در سیستم (HRMIS)

روند ثبت و ذخیره‌‌سازی سوانح کارمندان اداره مستقل خط آهن افغانستان، در سیستم اطلاعات مدیریت منابع انسانی(HRMIS) کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی، به روز چهارشنبه (21 عقرب1399). . .

BACK TO NEWS