معرفی معاون عملیاتی و مشاور ارشد اداره خط آهن افغانستان

Sayed Zaher Mo…
دوشنبه ۱۴۰۰/۴/۷ - ۲۲:۴
معرفی

به اساس پیشنهاد اداره خط آهن افغانستان و حکم مقام عالی ریاست جمهوری، محترم محمد زبیر کرنیل‌زاده به‌حیث معاون عملیاتی و محترم انجنیر میرویس غفوری، به‌حیث مشاور ارشد اداره خط آهن، تعیین و به کارمندان این اداره معرفی شدند.

در مراسمی که به این مناسبت برگزار گردید، ولی‌خان شبگیر، رییس عمومی اداره خط آهن، انجنیر عبدالباری صدیقی معاون تخنیکی، میرویس میرزکوال معاون مالی و اداری این اداره، شماری از مقامات و مهمانان، روسا و کارمندان اداره خط آهن افغانستان، حضور داشتند.

رییس عمومی اداره خط آهن، برای معاون عملیاتی و مشاور ارشد اداره، در راستای انجام مسوولیت‌های شان آرزوی موفقیت نموده؛ هدف از تغییرات به‌وجود آمده را، ایجاد تحرک و استفاده اعظمی از ظرفیت‌ها، در راستای رسیدن به اهداف بلند مدت اداره، عنوان کرد.

آقای شبگیر با اشاره به دیدگاه رییس جمهور مبنی تبدیل شدن افغانستان به نقطه اتصال و همکاری‌های منطقه‌یی، گفت که بدون ایجاد زیربنای خط آهن، توسعه و انکشاف افغانستان میسر نیست. وی افزود، ایجاب می‌کند تا در زمینه رفع چالش‌های امنیتی، اجتماعی و مالی پروژه‌های خط آهن، کارها سرعت پیدا کند.

معرفی معاون عملیاتی اداره خط آهن


در ادامه، انجنیر میرویس غفوری تغییر و تبدیل در ادارات را یک اصل در راستای بهبود و تسریع امور کاری عنوان کرده، اظهار امیدواری نمود که این تغییرات، به ایجاد تحرک در تطبیق برنامه‌ها و اتصال شبکه خط آهن، کمک نماید.

سپس، محمد زبیر کرنیل‌زاده، از اعتماد مقام عالی ریاست جمهوری و رییس عمومی اداره خط آهن افغانستان، سپاس‌گزاری نموده و تعهد سپرد که مسوولیت‌‌های سپرده شده را با امانت‌داری کامل انجام دهد.

وی، افزود که در زمینه‌های افزایش انتقالات از طریق خط آهن، تأمین شفافیت در جمع‌آوری عواید، همکاری نزدیک با ادارات مربوط و حفظ و بهره‌برداری مؤثر از زیربناهای خط آهن، تلاش می‌کند.

در پایان نشست، معاون جدید عملیاتی و مشاور ارشد اداره، توسط رییس عمومی اداره خط آهن و سایر اشتراک کنندگان به دفاتر شان معرفی گردیده و برای آنان استدعای موفقیت نمودند.

آخرین خبرها و گزارش‌ها

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۳۰ - ۱۴:۴۴
Background image

هفته گذشته از طریق خط آهن (۷۰۵۲۷) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در هفته گذشته از تاریخ (۲۱ ثور ۱۴۰۳ هـ.ش. الی ۲۷ ثور) از طریق خطوط آهن افغانستان (۷۰۵۲۷) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.

در این میان از طریق بندر حیرتان (۴۸۹۲۱) تُن، بندر آقینه (۸۲۸. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۵ - ۱۵:۲۱
Background image

هفته گذشته از طریق خط آهن (۷۳۶۸۵) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در هفته گذشته از تاریخ (۱۴ ثور ۱۴۰۳ هـ.ش. الی ۲۰ ثور) از طریق خطوط آهن افغانستان (۷۳۶۸۵) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.

در این میان از طریق بندر حیرتان (۶۰۳۹۰) تُن، بندر آقینه. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۰ - ۱۲:۳۶
Background image

در برج حمل از طریق خط آهن (۳۵۲۹۴۰) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

از آغاز الی ختم ماه حمل ۱۴۰۳ هـ.ش از طریق خطوط آهن افغانستان (۳۵۲۹۴۰) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است.

در این میان از طریق خط آهن حیرتان (۲۶۸۹۳۶) تُن، خط آهن آقینه (۳۹۷۰۳) تُن، خط. . .

BACK TO NEWS