پیام تبریکی به مناسبت حلول عید سعید فطر

Sayed Zaher Mo…
اداره خط آهن

هیأت رهبری اداره خط آهن افغانستان، حلول عید سعید فطر را به رهبری دولت، ملت شریف و متدین افغانستان و کارمندان اداره خط آهن کشور، تبریک و تهنیت عرض می‌نماید.

ضمن استدعای قبولی طاعات و عبادات همگان از درگاه خداوند کریم، آرزومندیم که به برکت این عید خجسته مصیبت ویروس کوید۱۹ و سایه شوم جنگ از کشور عزیز ما رخت بر بسته و آفتاب صلح سرتاسری در افغانستان طلوع نماید.

در حالی که گسترش ویروس کرونا در افغانستان نیز مانند سایر کشورهای جهان سکتور ترانسپورتی کشور را متأثر کرده، اما خوشبختانه انتقالات از طریق خطوط آهن کشور به صورت منظم صورت گرفته و روزانه صدها واگون حامل اموال تجارتی و مواد غذایی وارد کشور شده است.

هیأت رهبری اداره خط آهن تعهد جدی دارد که در راستای احداث، توسعه و تنظیم شبکهٔ عصری خط آهن، برای اتصال کشور به مرکزهای تجاری و اقتصادی منطقه و جهان که به انکشاف اقتصادی، همبستگی اجتماعی و رفاء مردم کمک نماید، تلاش نماید.

بار دیگر فرا رسیدن عید سعید فطر را به همه هموطنان عزیز تبریک عرض نموده و برای همگان خوشی های بی پایان و سعادت هردو جهان آرزومندیم.

             با احترام

هیأت رهبری اداره خط آهن افغانستان

آخرین اطلاعیه‌ها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۸ - ۱۳:۲۴
Background image

اعلان برندگی مزایده

اداره مستقل خط آهن پروژه «خدمات تخلیه و بارگیری اموال تجارتی و ترانزیتی در ایستگاه خط آهن روزنگ» ولایت هرات خویش را جهت جمع‌آوری عواید به اعلان مزایده سپرده بود، در جلسه مزایده آن که به . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۲۷ - ۹:۲۰
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

فورم شماره: P_02

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، که اداره مستقل خط آهن افغانستان در نظر دارد، پروژه "خریداری (22 قلم) وسایل و . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۲ - ۱۱:۵۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

فورم شماره: P_02

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، که اداره مستقل خط آهن افغانستان در نظر دارد، "قرارداد اعمار هنگر جدید تخلیه . . .

Back to announcements