پیام تسلیت ملا بخت الرحمن شرافت، رئیس عمومی ادارۀ خط آهن افغانستان

Sayed Zaher Mo…
زلزله

وَ بَشِّرِ الصَّابِرينَ أَلَّذينَ إِذا أَصابَتْهُمْ مُصيبَةٌ قالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَيْهِ راجِعُونَ.

شب گذشته در نتیجۀ زمین لرزه ها در ولایات پکتیا، خوست و پکتیکا تلفات سنگین مالی و جانی به هموطنان عزیز ما وارد شده است.

رهبری و تمام پرسونل اداره خط آهن افغانستان غمشریکی عمیق خويش را در رابطه به این واقعه غم انگیز ابراز میدارد. خدواند متعال شهداء را بهشت، مجروحان را شفاء عاجل و به متضررین نعم البدل نصیب فرماید.

قدرت و حاکمیت فقط از آن خداوند متعال است، هیچ امری بدون اراده وی صورت نمی گیرد. صبر کردن از خصوصیات مؤمنان نیک است، خداوند پاک متضررین را صبر جمیل نصیب کند.

اداره خط آهن معاش نیم برج رئیس عمومی، ۵۰۰۰ از طرف معاونین، ۱۰۰۰ از طرف رؤسا، ۵۰۰ آمرین و از طرف پرسونل باقیمانده مبلغ ۱۰۰ افغانی فی نفر اعلام کمک میکند و به متضررین میرساند.

اگر هر افغان مبلغ ۱۰۰ افغانی را کمک کند و به گونه ای شفاف به متضررین برسد، قریه های ویران آباد و ضروریات متضررین برآورده میشود.

همچنان از تمام ادارات مربوطه، موسسه های خیریه، ادارات بین المللی و اشخاص خیر تمنا داریم تا هر چه عاجل تر کمک ها را به متضررین برساند.

۱/۰۴/۱۴۰۱

ملا بخت الرحمن شرافت

رئیس عمومی اداره خط آهن افغانستان

آخرین اطلاعیه‌ها

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۵
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد!

بدین‌وسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، که اداره خط آهن افغانستان در نظر دارد، پروژه " تهیه و تدارک 30 پایه کمپیوتر دسکتاب مکمل الاسباب . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۵ - ۱۳:۲۰
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدین‌وسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، که اداره خط آهن افغانستان در نظر دارد، پروژه " ترمیمات و تجهیز تعمیر ایستگاه خط آهن اندخوی" تحت . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۶/۱ - ۲۰:۶
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد!

بدین‌وسیله به تأسی از فقره (۲) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود که اداره خط آهن افغانستان در نظر دارد، پروژه "ترمیمات اساسی تأسیسات غیر ریلی (قطعه سوم خط آهن . . .

Back to announcements