پیام مبارکی اداره خط آهن افغانستان به مناسبت روز ملی بیرق!

Sayed Zaher Mo…
روز بیرق ملی

هیأت رهبری اداره خط آهن افغانستان، هفتم اسد، روز ملی بیرق کشور را به تمام ملت سرافراز و به‌ویژه نیروهای دلیر امنیتی و دفاعی کشور که با خون‌شان آن را در اهتزاز داشته‌اند، تبریک می‌گوید.

بیرق پرافتخار سه‌رنگ کشور نماد وحدت، هویت و غرور ملی تمام مردم افغانستان است که سالیان دراز زیر چتر آن، عزتمندانه و برادرانه زندگی کرده‌ و برای سرافرازیش، شجاعانه ایثار و فداکاری کرده است.

شکی نیست، مردم وطن‌دوست افغانستان صیانت از بیرق ملی را که همانا دفاع از استقلال، حاکمیت ملی و تمامیت ارضی کشور می‌باشد، وجیبۀ ایمانی و ملی خویش دانسته و برای اهتزاز آن، از هیچ تلاش و قربانی دریغ نخواهند کرد.

باور داریم که افغانستان عزیز و زخم‌خورده، حق بزرگی بر همهٔ ما دارد و ایجاب می‌کند که برای پیشرفت و خودکفایی آن، هریکی ما احساس مسوولیت کرده و سعی شبانه روزی نماییم.

رهبری و کارمندان اداره خط آهن افغانستان افتخار دارند که در راستای ایجاد شبکۀ خط آهن داخلی و اتصال آن به شبکهٔ خط آهن منطقه و جهان، هم‌چنان تبدیل افغانستان به نقطه وصل و همکاری کشورها، مجدانه تلاش می‌کنند.

 امیدواریم که تلاش‌های جاری صلح به نتیجه برسد تا فرصت سازندگی و زندگی مسالمت‌آمیز در سایۀ بیرق سه‌رنگ کشور مساعد شود و شاهد رشد و شگوفایی بیشتر از پیش باشیم.

با احترام

هیأت رهبری اداره خط آهن افغانستان

۶ اسد ۱۳۹۹

آخرین اطلاعیه‌ها

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۲ - ۱۱:۵۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

فورم شماره: P_02

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، که اداره مستقل خط آهن افغانستان در نظر دارد، "قرارداد اعمار هنگر جدید تخلیه . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۸ - ۱۰:۴۵
Background image

صدویکمین سالگرد استرداد استقلال کشور مبارک!

هیأت رهبری اداره مستقل خط آهن افغانستان، صدویکمین سالگرد استرداد استقلال کشور را به رهبری دولت جمهوری اسلامی افغانستان و پیشگاه ملت سرافراز و آزادۀ کشور تبریک گفته و به روح مبارزان راه . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۹ - ۹:۴۵
Background image

پیام تبریکی به‌مناسبت حلول عید سعید قربان!

هیأت رهبری اداره خط آهن افغانستان، فرا رسیدن ایام عرفه و عید سعید قربان را به رهبری دولت، ملت شریف و متدین افغانستان، تاجران ملی و کارمندان اداره خط آهن کشور، تبریک و تهنیت عرض می‌نماید . . .

Back to announcements