اعلامیه اداره خط آهن در پیوند به شهادت چهار تن از نگهبانان خط آهن خواف- هرات

Sayed Zaher Mo…
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۱:۳۰
ARA

با کمال تأسف و تأثر اطلاع پیدا کردیم که موتر حامل شماری از نگهبانان خط آهن خواف - هرات در هنگام اجرای وظیفه، هدف ماین کناره جاده‌یی قرار گرفته که از اثر آن چهار تن شهید شده‌اند و یک تن دیگر زخمی شده است.

اداره خط آهن افغانستان، هدف قرار دادن محافظان تأسیسات عام‌المنفعه را جنایت ضد بشری، دشمنی علیه پیشرفت کشور و عمل ضد ارزش‌های اسلامی و ملی دانسته، با شدیدترین الفاظ این رویداد تروریستی و عاملان آن را محکوم می‌کند.

رهبری و کارمندان اداره خط آهن افغانستان خود را در اندوه از دست دادن شهدای این رویداد غم‌انگیز شریک دانسته و از خداوند متعال برای همکاران شهید، بهشت‌برین، برای زخمی شفای عاجل و برای خانواده‌های آنان صبر جمیل استدعا می‌نماید.

۲۱ دلو ۱۳۹۹

آخرین خبرها و گزارش‌ها

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۱۰:۲۴
Background image

کار ساختمانی فاز اول قطعه چهارم خط آهن خواف – هرات جریان دارد

روند ساخت فاز اول قطعه چهارم خط آهن خواف هرات ادامه دارد و تاکنون قسمتی از کارهای بدنه‌سازی، بالاست‌ریزی (جغل‌ریزی)، سیخ‌بندی و کانکریت‌ریزی پلچک‌های این پروژه، انجام شده است.

پروژه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۹:۰
Background image

نشست سه‌جانبه برای عملی‌سازی نقشه‌راه خط آهن مزارشریف-کابل-پشاور

مقام‌های سکتور‌های خط آهن افغانستان، اوزبیکستان و پاکستان، به روز چهارشنبه (6 حوت 1399) از طریق ویدیو کنفرانس در پیوند به اجرایی کردن نقشه‌راه خط آهن مزارشریف- کابل- پشاور بحث و تبادل. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۱۵:۵
Background image

معرفی رییس پالیسی و پلان اداره خط آهن افغانستان

رییس عمومی اداره خط آهن افغانستان در مراسم معرفی رییس پالیسی و پلان این اداره به کارمندان اداره خط آهن، طرح پلان‌های جامع، قابل اجرا و موثر را، در سکتور خط آهن کشور مهم و از اولویت‌های. . .

BACK TO NEWS