اعلان داوطلبی مزایده!

Sayed Zaher Mo…
ARA

Publish Date

Closing Date

Location کابل_ افغانستان

اداره مستقل خط آهن افغانستان، خدمات تخلیه و بارگیری اموال تجارتی و ترانزیتی در ایستگاه خط آهن تورغندی خویش را طبق مزایده جهت جمع‌آوری عواید به اعلان مزایده سپرده و جلسه مزایده بعد از 11 (یازده) یوم به تاریخ 2/9/1399 ساعت "10:00 قبل از ظهر" در دفتر مرکزی اداره تدویر می گردد.

شرکت‌های خدمات بارچالانی و لوژیستیکی که خواهان اجاره گرفتن آن را داشته باشند از نشر اعلان الی مورخ 2/9/1399 با ارائه درخواست‌های‌شان به آمریت تدارکات این اداره واقع سرک پل چرخی مراجعه نمایند و شرطنامه را به طور رایگان به شکل سافت کاپی دریافت نماید و یا برای اخذ شرطنامه به ویب سایت اداره محترم تدارکات (www.npa.gov.af) و(https://ageops.net/ )  ملی مراجعه نمایند.

جلسه داوطلبی مزایده به وقت فوق‌الذکر با حضور داشت هئیت آفرگشایی و داوطلبان صورت می‌گیرد.

داوطلبان مکلف است مبلغ(300.000) سه صد هزار افغانی تضمین آفر، به‌شکل بانک گرانتی ارائه نمایند.

شماره‌های تماس: 020230943 و 0773005100

ایمیل آدرس‌ها: procurement@ara.gov.af & b.ibrahimi815@gmail.com

داوطلبی های بیشتر

پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۲ - ۱۲:۵۲ کابل_ افغانستان
Background image

اعلان داوطلبی مزایده!

اداره مستقل خط آهن افغانستان، خدمات تخلیه و بارگیری اموال تجارتی و ترانزیتی در ایستگاه خط آهن آقینه خویش را طبق مزایده جهت جمع‌آوری عواید به اعلان مزایده سپرده و جلسه مزایده بعد از 11 . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۲ - ۱۲:۴۳ کابل_ افغانستان
Background image

اعلان داوطلبی مزایده!

اداره مستقل خط آهن افغانستان، خدمات تخلیه و بارگیری اموال تجارتی و ترانزیتی در ایستگاه خط آهن تورغندی خویش را طبق مزایده جهت جمع‌آوری عواید به اعلان مزایده سپرده و جلسه مزایده بعد از 11 . . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۳ - ۱۴:۱۸ کابل- افغانستان
Background image

اعلان مزایده

اداره مستقل خط آهن افغانستان پروژه «خدمات تخلیه و بار گیری اموال تجارتی و ترانزیتی در ایستگاه خط آهن روزنک ولایت هرات» خویش را، جهت جمع آوری عواید، به اعلان مزایده گذاشته است.

شرکت‌های . . .

Back to tenders