برنامه ارتقاء ظرفیت برای کارکنان اداره خط آهن افغانستان آغاز شد!

Sayed Zaher Mo…
دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۶:۲۶
ارتقا ظرفیت

دیروز یکشنبه طی مراسم ویژه برنامه ارتقاء ظرفیت در بخش‌های لازم و ابتدایی اداری و دفتری برای بعضی از کارکنان اداره خط آهن افغانستان، از سوی مسئولین این اداره آغاز شد.
این مراسم افتتاحیه که با تلاوت آیات چند از قرآن‌کریم آغاز شد، در دوام آن انجنیر میرویس غفوری، مشاور ارشد اداره و شفیق احمد ریان، رئیس دفتر در مورد ارزشمندی و مفیدیت این برنامه صحبت‌های مفصل کردند.
در بخش دیگر این مراسم برنامه آموزشی، که در آن به کارمندان این اداره در بخش‌های منابع بشری، ترتیب پلان، ارزیابی، تکنالوژی معلوماتی، تحریرات و دیگر بخش‌های مهم آموزش داده می‌شود، از سوی معاون تخنیکی، مشاورین و رؤسا افتتاح شد.
مرحله اول این برنامه آموزشی ۱۵ روزه بوده و به پایان رسیدن آن مرحله ۱۵ روزی دیگر آغاز می‌شود و در پایان هر مرحله امتحان گرفته شده و کارکنان که نمرات بلند کسب می‌کند، تقدیر می‌شود.
اداره خط آهن افغانستان تلاش می‌ورزد، برنامه‌های ارتقاء ظرفیت برای کارکنان خویش راه اندازی کند، تا با بلند رفتن ظرفیت ایشان اداره به آسانی بتواند به اهداف خویش برسد.
آمریت نشرات
۲۹ حوت ۱۴۰۱ هـ.ش.

آخرین خبرها و گزارش‌ها

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۳۲
Background image

سفر ترکیه؛ رئیس عمومی اداره خط آهن افغانستان از یک‌ کمپنی ذوب آهن در شهر کارابوک دیدار کرد!

امروز جمعه مطابق آجندای ۳۱ مين نشست بخش خاورمیانه اتحادیه بین‌المللی خطوط آهن (UICRAME) الحاج ملا بخت الرحمن شرافت، رئيس عمومی اداره و عبدالمالک روحانی آمر ارتباط خارجه اداره خط آهن. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۴:۴۹
Background image

نشست اتحادیه بین‌المللی خطوط آهن بخش خاورمیانه؛ فعالیت ها و دست آوردهای های یکسال گذشته ارائه شد!

دیروز پنجشنبه الحاج ملا بخت الرحمن شرافت، رئيس عمومی اداره خط آهن افغانستان در ۳۱ مين نشست بخش خاورمیانه اتحادیه بین‌المللی خطوط آهن در مورد فعالیت ها و دست آوردهای های یکسال گذشته. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۴:۳۱
Background image

هفته گذشته از طریق خط آهن (٦٥٩٦٣) تُن متریک انتقالات صورت گرفته است!

 در هفته گذشته از تاریخ ٥ الی ١١ جوزا از طریق خطوط آهن افغانستان (٦٥٩٦٣) تُن متریک انتقالات صورت گرفته است.

در این میان از طریق خط آهن حیرتان (٤٦٠٣٧) تُن، خط آهن آقینه (٩٦٢٣) تُن و خط. . .

BACK TO NEWS