نمایش همه

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۱۰:۲۴
Background image

کار ساختمانی فاز اول قطعه چهارم خط آهن خواف – هرات جریان دارد

روند ساخت فاز اول قطعه چهارم خط آهن خواف هرات ادامه دارد و تاکنون قسمتی از کارهای بدنه‌سازی، بالاست‌ریزی (جغل‌ریزی)، سیخ‌بندی و کانکریت‌ریزی پلچک‌های این پروژه، انجام شده است.

پروژه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۹:۰
Background image

نشست سه‌جانبه برای عملی‌سازی نقشه‌راه خط آهن مزارشریف-کابل-پشاور

مقام‌های سکتور‌های خط آهن افغانستان، اوزبیکستان و پاکستان، به روز چهارشنبه (6 حوت 1399) از طریق ویدیو کنفرانس در پیوند به اجرایی کردن نقشه‌راه خط آهن مزارشریف- کابل- پشاور بحث و تبادل. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۱۵:۵
Background image

معرفی رییس پالیسی و پلان اداره خط آهن افغانستان

رییس عمومی اداره خط آهن افغانستان در مراسم معرفی رییس پالیسی و پلان این اداره به کارمندان اداره خط آهن، طرح پلان‌های جامع، قابل اجرا و موثر را، در سکتور خط آهن کشور مهم و از اولویت‌های. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۴۸
Background image

اعلامیه خبری در پیوند به هدف قرار گرفتن کاروان هیأت تسلیمی خط آهن خواف – هرات

یک هیأت متشکل از انجنیران اداره خط آهن افغانستان و انجنیران راه آهن جمهوری اسلامی ایران، قرار بود که پس از بررسی تخنیکی قطعه سوم خط آهن خواف هرات، این پروژه را به جانب افغانستان تحویل. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۱:۳۰
Background image

اعلامیه اداره خط آهن در پیوند به شهادت چهار تن از نگهبانان خط آهن خواف- هرات

با کمال تأسف و تأثر اطلاع پیدا کردیم که موتر حامل شماری از نگهبانان خط آهن خواف - هرات در هنگام اجرای وظیفه، هدف ماین کناره جاده‌یی قرار گرفته که از اثر آن چهار تن شهید شده‌اند و یک تن. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۱۶
Background image

برگزاری برنامه آموزشی آگاهی از طرزالعمل جدید ارزیابی اجراآت مامورین خدمات ملکی

بخش منابع بشری اداره خط آهن افغانستان در هماهنگی با کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی، برنامه اموزشی سه‌روزه را، جهت آگاهی کارمندان این اداره از «طرزالعمل جدید ارزیابی اجراآت مام. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۷
Background image

امضای سند نقشه‌راه ساخت خط‌آهن مزار–کابل–پشاور

نقشه‌راه و سند برنامه‌ریزی ساخت خط آهن مزارشریف کابل تورخم پشاور، از سوی محمد حنیف اتمر وزیر امور خارجه افغانستان، سردار اوکتامویچ امورزاکوف معاون صدراعظم و وزیر سرمایه‌گذاری و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳
Background image

دیدار معاونین ادارات خط آهن افغانستان و اوزبیکستان

میرویس میرزکوال، معاون مالی و اداری اداره خط آهن جمهوری اسلامی افغانستان که وزیر امور خارجۀ کشور را در بازدیدش از تاشکند همراهی می‌کند، با معاون هیأت مدیرۀ خط آهن اوزبیکستان دیدار نموده. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۲:۴۱
Background image

آموزش کارمندان اداره خط آهن افغانستان در ایران

روند آموزش مسلکی و کسب مهارت‌های عملی ده‌ها تن از کارمندان اداره خط آهن افغانستان که چندی پیش به کشور ایران اعزام شده بودند، جریان دارد.

شمار این کارمندان که به 32 تن می‌رسد، قرار است. . .

Pagination