نمایش همه

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۱:۵۶
Background image

گفت‌وگو با مسوولان بانک جهانی جهت تطبیق نقشه راه ساخت خط آهن اوزبیکستان- افغانستان- پاکستان

محمدیما شمس، رییس عمومی اداره خط آهن افغانستان، با حضور میرویس میرزکوال معاون مالی و اداری اداره و اشتراک نماینده مقام عالی ریاست جمهوری و معین تخنیکی وزارت فوایدعامه، در رابطه به. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۹ - ۸:۵۳
Background image

دیدار رییس عمومی اداره خط آهن با سرپرست وزارت مالیه

محمدیما شمس، رییس عمومی اداره خط آهن افغانستان با محمد خالد پاینده، سرپرست وزارت مالیه، به روز چهار شنبه (۱۸ حمل ۱۴۰۰) در مقر وزارت مالیه دیدار کرده، راجع به برخی از موضوعات مهم گفت‌وگو. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۵ - ۱۵:۸
Background image

امضای تفاهم‌نامه جهت ایجاد سیستم و عصری‌سازی روندهای کاری اداره خط آهن

اداره خط آهن افغانستان با شرکت عملیاتی فنتم تفاهم‌نامه‌ای را به امضا رساند که بر اساس آن، بخش‌های مختلف این اداره الکترونیکی شده و روندهای کاری آن سریع، ساده، شفاف و کوتاه می‌شود.

میرو. . .

شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۴ - ۲۰:۲۸
Background image

معرفی رییس دفتر اداره خط آهن

محمدیما شمس، رییس عمومی اداره خط آهن افغانستان در مراسم معرفی رییس دفتر این اداره به کارمندان اداره خط آهن، از راهیابی آقای عمر لودین از طریق پروسه رقابت آزاد در این سمت، استقبال کرده و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۱ - ۱۴:۲۷
Background image

بررسی مشکلات استملاک در مسیر پروژه قطعه چهارم خط آهن خواف – هرات

یک هیأت متشکل از تیم تخنیکی اداره خط آهن افغانستان، رییس استملاک و اسکان مجدد وزارت اراضی و شهرسازی و برخی از مسوولان محلی ولایت هرات، مشکلات استملاکی در مسیر پروژه فاز اول قطعه چهارم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۴ - ۲۰:۳۰
Background image

تثبیت تعرفه انتقالات از طریق خط آهن خواف – هرات، در دومین جلسه بورد مسلکی خط آهن

دومین جلسه بورد مسلکی خط آهن، تحت ریاست محمدیما شمس، رییس عمومی اداره خط آهن افغانستان و با حضور انجنیر میرویس غفوری معاون عملیاتی اداره و اعضای بورد، از ادارات مختلف دولتی، به روز. . .

جمعه ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۸:۴۰
Background image

انتقال بیش از ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تُن اموال تجارتی از طریق خطوط آهن در سه ماه گذشته

انتقالات از طریق خطوط آهن، همه‌روزه و بدون وقفه جریان دارد و در ۳ ماه اخیر، بیش از ۲۲ هزار و ۲ صد واگون حامل اموال تجارتی، وارد کشور شده است.

این تعداد واگون‌ها، حدود 1 میلیون و ۳۷۰ هز. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۰:۴۲
Background image

تاکید بر مصرف شفاف بودجه و افزایش عواید در سال ۱۴۰۰

در نشستی که تحت ریاست میرویس میرزکوال، معاون مالی و اداری، اداره خط آهن افغانستان برگزار شد، در رابطه به چگونگی مصرف شفاف و مؤثر بودجه این اداره در سال مالی ۱۴۰۰ و افزایش عواید، بحث. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۱:۱۱
Background image

آمادگی اوکراین برای همکاری با افغانستان در سکتور خط آهن

میرویس میرزکوال، معاون مالی و اداری، اداره خط آهن افغانستان در سفرش به اوکراین، با رییس اداره خط آهن این کشور دیدار کرده، در پیوند به ایجاد هماهنگی و همکاری‌های تخنیکی، میان ادارات خط. . .

Pagination