انتقال بیش از ۱۱۳ هزار تُن اموال تجارتی در یک هفته

Sayed Zaher Mo…
دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۹ - ۸:۱۷
اداره خط آهن

در هفتۀ اخیر، ۱۱۳ هزار و ۱۴۲ تُن اموال تجارتی و مواد غذایی، از طریق خطوط آهن حیرتان-مزارشریف، آقینه و تورغندی وار کشور شده است.

این مقدار اموال که در ۱ هزار و ۹۱۶ واگون انتقال داده شده‌اند، یک بخش عمدۀ آن مواد غذایی و همچنان بخش‌های دیگرش مواد نفتی، ساختمانی و کالاهای تجارتی می‌باشد.

مواد وارد شده مشمول؛ ۱۲ هزار و ۸۴۴ تُن گندم، ۳۳ هزار و ۹۴۶ تُن آرد، ۲ هزار و ۷۵۳ تُن روغن، ۴۲ هزار و ۶۸۳ تُن تیل، ۶ هزار و ۸۵۳ تُن گاز مایع، ۲ هزار و ۹۵۲ تُن مواد ساختمانی و ۱۱ هزار و ۱۲۷ تُن سایر مواد مورد نیاز شهروندان است.

اداره خط آهن کشور همواره تلاش کرده است که روند انتقالات از طریق خطوط آهن را به‌صورت منظم و بدون وقفه انجام دهد، تا از کمبود مواد اولیه و اساسی در بازرهای کشور جلوگیری شود.

آخرین خبرها و گزارش‌ها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۹:۵۰
Background image

نصب دستگاه‌های ضد عفونی در بندرهای آقینه و تورغندی

کار اعمار و نصب دو دستگاه ضد عفونی در ایستگاه‌های خطوط آهن آقینه و تورغندی جریان دارد و به‌زودی تکمیل و به بهره‌برداری سپرده خواهد شد.

تجهیزات و امکانات مورد نیاز این دستگاه‌ها از سوی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۹:۲۹
Background image

انتقالات از طریق خطوط آهن؛ افزایش ۳۰ درصدی انتقالات در ۶ ماه اول امسال مالی در مقایسه به زمان مشابه سال گذشته

مقایسه آمار انتقالات از طریق خطوط آهن، در شش ماه اول سال مالی جاری، نسبت به شش ماه اول سال مالی گذشته، نشان می‌دهد که میزان انتقالات در این مدت حدود ۳۰ درصد افزایش داشته است.

در شش ماه. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۱۰:۲
Background image

انتقالات از طریق خطو آهن؛ واردات حدود ۱۰۰ هزار تُن اموال تجارتی در هفتهٔ گذشته

در هفتۀ گذشته، ۹۷ هزار و ۶۷۸ تُن اموال تجارتی و مواد غذایی، از طریق خطوط آهن حیرتان-مزارشریف، آقینه و تورغندی وار کشور شده است.

این مقدار اموال که در ۱ هزار و ۲۹۴ واگون انتقال داده شده. . .

BACK TO NEWS