انتقال بیش از ۵۲ هزار تُن اموال تجارتی در هفت روز گذشته از خط آهن حیرتان - مزارشریف

Sayed Zaher Mo…
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۵:۱۰
انتقالات

در ۷ روز ګذشته (۱۲ -۱۸ اسد)، بیشتر از ۵۲ هزار و ۱۷۰ تُن اموال تجارتی و مواد غذایی، از مسیر خط آهن حیرتان-مزارشریف انتقال یافته است.

این مقدار اموال که در ۸ صدو ۱۱ واگون انتقال داده شده است‌، بخش عمدۀ آن مواد غذایی و بخش‌های دیگرش مواد نفتی، ساختمانی و کالاهای تجارتی می‌باشد.

مواد وارد شده مشمول؛ ۳۴ هزار و ۲۶۳ تُن آرد، ۶ هزار و ۵۵۹ تُن گندم، ۱۲۲ تُن روغن، ۴ هزار و ۸۸۰ تُن تیل، ۱ هزار و ۴۰۷ تُن گاز مایع، ۳ هزار و ۷۹۲ تُن مواد ساختمانی و ۱ هزار و ۱۵۰ تُن سایر مواد مورد نیاز شهروندان است.

در همین حال روزانه صدها تُن اموال تجارتی دیگر از مسیر خط آهن آقینه نیز انتقال یافته و روند تخلیه‌وبارگیری آن در ایستگاه خط آهن آقینه به‌صورت منظم انجام شده است.

آخرین خبرها و گزارش‌ها

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۸:۴۳
Background image

رهبری اداره خط آهن با محصلین فارغ شده خط آهن از ازبکستان دیدار کرد

امروز دوشنبه ۱۶ اسد آقای بختالرحمن شرافت؛ رئیس عمومی اداره خط آهن با محصلین تازه فارغ خط آهن از کشور ازبکستان در تالار جلسات این اداره دیدار کرد.

در این نشست که معاونین مالی و اداری و. . .

شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۵ - ۱۹:۵۴
Background image

در هفته گذشته از تاریخ ۷ اسد الی ۱۳ اسد از طریق خط آهن افغانستان (۶۷۶۷۷) متریک تُن انتقالات صورت گرفته است

در این میان از طریق خط آهن حیرتان (۴۳۸۲۵) تُن، خط آهن آقینه (۴۶۳۶) تُن و خط آهن تورغندی (۹۳۷۶) تن که مجموعاً (۵۷۸۳۷) متریک تُن که شامل اموال نفتی، غیر نفتی و سایر موارد میشود، به کشور. . .

جمعه ۱۴۰۱/۵/۱۴ - ۹:۳
Background image

رهبری اداره خط آهن افغانستان با تیم‌های تخنیکی پروژه افغان ترانس دیدار کرد

شام دیروز (پنج‌شنبه ۱۳ اسد) رهبری اداره خط آهن افغانستان با تیم‌های تخنیکی ازبکستان، پاکستان و افغانستان که مصروف سروی ابتدایی ساحوی پروژه افغان ترانس هستند؛ دیدار کرد.

در این دیدار که. . .

BACK TO NEWS