پیام تبریکی به مناسبت حلول عید سعید فطر

Sayed Zaher Mo…
عیدمبارک

هیأت رهبری اداره خط آهن افغانستان، حلول عید سعید فطر را به رهبری دولت، ملت شریف و متدین افغانستان و کارمندان اداره خط آهن کشور، تبریک و تهنیت عرض می‌نماید.

ضمن استدعای قبولی طاعات و عبادات همگان از درگاه خداوند منان، آرزومندیم که به برکت این عید خجسته سایه شوم جنگ و ناامنی از کشور عزیز ما رخت بر بسته و آفتاب صلح سرتاسری در افغانستان طلوع نماید.

هیأت رهبری اداره خط آهن تعهد جدی دارد که در راستای احداث، توسعه و تنظیم شبکهٔ عصری خط آهن، برای اتصال کشور به مرکزهای تجاری و اقتصادی منطقه و جهان که به انکشاف اقتصادی، همبستگی اجتماعی و رفا مردم کمک کند، تلاش نماید.

بار دیگر فرا رسیدن عید سعید فطر را به همه هموطنان عزیز تبریک عرض نموده و برای همگان خوشی‌های بی‌پایان و سعادت هردو جهان آرزومندیم.

با احترام

هیأت رهبری اداره خط آهن افغانستان

آخرین اطلاعیه‌ها

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۵
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد!

بدین‌وسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، که اداره خط آهن افغانستان در نظر دارد، پروژه " تهیه و تدارک 30 پایه کمپیوتر دسکتاب مکمل الاسباب . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۵ - ۱۳:۲۰
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدین‌وسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، که اداره خط آهن افغانستان در نظر دارد، پروژه " ترمیمات و تجهیز تعمیر ایستگاه خط آهن اندخوی" تحت . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۶/۱ - ۲۰:۶
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد!

بدین‌وسیله به تأسی از فقره (۲) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود که اداره خط آهن افغانستان در نظر دارد، پروژه "ترمیمات اساسی تأسیسات غیر ریلی (قطعه سوم خط آهن . . .

Back to announcements