پیام تبریکی هیأت رهبری اداره خط آهن افغانستان به مناسبت فرا رسیدن سال نو!

Sayed Zaher Mo…
ARA

سال نو خورشیدی 1400 فرا رسید و بار دیگر طبیعت بیکران الهی سرشار از شادی و طراوت گردید. هیأت رهبری اداره خط آهن افغانستان، سال جدید را به پیشگاه ملت شریف افغانستان، رهبری دولت جمهوری اسلامی افغانستان و اعضای شورای ملی، تبریک و شادباش می‌گوید.

از درگاه عزت متعال استدعا می نماییم که سال جدید خورشیدی با صلح، آرامش و خوشی‌ها همراه باشد، چرخ سازندگی، توسعه و پیشرفت کشور سرعت یابد و کشور عزیزما را در جهت رشد و ترقی پایدار سوق دهیم.

اداره خط آهن افغانستان خرسند است، در سال گذشته با وجود چالش‌ها و مشکلات متعددی که وجود داشت، پروژه‌های مهم ملی و منطقوی را تکمیل و افتتاح کرد که از اثر آن مسیر‌های تجارتی و ترانزیت بیشتری از طریق خط آهن به کشورهای منطقه و فرا منطقه گشوده شد.

هم‌چنان، این اداره مسرت دارد، با برنامه‌ریزی و تلاش شبانه‌روزی که صورت گرفت، حجم انتقالات و عواید ملی از طریق سکتور خط آهن افزایش پیدا کرد و به‌صورت مستقیم در رشد اقتصادی و مبادلات تجارتی نقش برازنده داشته است.

هیأت رهبری و کارمندان اداره خط آهن، به مردم شریف و رهبری دولت جمهوری اسلامی افغانستان اطمینان می‌دهد که با شروع سال جدید خورشیدی، با عزم و اراده جدی، تلاش‌های مزید را در جهت توسعه زیربناهای خط آهن و عرضه بهتر خدمات ریلی، انجام دهد.

آخرین اطلاعیه‌ها

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۹ - ۸:۳۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

فورم شماره: P_02

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، که اداره خط آهن افغانستان در نظر دارد، پروژه اعمار و وصل برق تعمیر اداری آمریت . . .

شنبه ۱۴۰۰/۱۲/۳۰ - ۱۰:۵
Background image

پیام تبریکی هیأت رهبری اداره خط آهن افغانستان به مناسبت فرا رسیدن سال نو!

سال نو خورشیدی 1400 فرا رسید و بار دیگر طبیعت بیکران الهی سرشار از شادی و طراوت گردید. هیأت رهبری اداره خط آهن افغانستان، سال جدید را به پیشگاه ملت شریف افغانستان، رهبری دولت جمهوری . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۳ - ۱۱:۵۴
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

فورم شماره: P_02

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، که اداره مستقل خط آهن افغانستان در نظر دارد، پروژه " تعمیر اداری و ملحقات آن . . .

Back to announcements