انجمن شهرسازی و مهندسی افغانستان: فعالیت‌ها و دستاوردهای اداره مستقل خط آهن قابل تقدیر است

Sayed Zaher Mo…
پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۲ - ۱۳:۱۹
جلسه

دیپلوم انجنیر میرویس غفوری، معاون عملیاتی اداره مستقل خط آهن با هیات رهبری و اعضای انجمن شهرسازی و مهندسی افغانستان در دفتر کارش دیدار کرده و راجع به فعالیت‌ها، برنامه‌ها و دستاوردهای این اداره و هم‌چنان جایگاه و اهمیت انجمن‌های تخصصی و مسلکی در کشور صحبت و تبادل نظر نمودند.

آقای غفوری با اشاره به پروژه‌های اداره مستقل خط آهن که تاکنون تطبیق شده است، گفت که بهره‌برداری از این پروژه‌ها وابستگی افغانستان به برخی کشورها را کاهش داده و نقش عمده در افزایش عواید ملی، ترانسپورت و تجارت و‌خود کفایی افغانستان داشته است.

وی هم‌چنان گفت که این اداره برخی از پروژه‌های بزرگ و مهمی دیگر را نیز در دستور کار دارد که با تطبیق و بهره‌برداری آن‌ها، افغانستان به نقطه اتصال، ترانزیت و همکاری منطقه تبدیل شده؛ رشد اقتصادی، خودکفایی و رفاه اجتماعی را در پی خواهد داشت.

جلسه 2


انجنیر عبدالمنان حکمت، رییس انجمن شهرسازی و مهندسی افغانستان برنامه‌ها، پروژه‌ها و دستاوردهای اداره مستقل خط آهن را برای سازندگی، پیشرفت و تثبیت جایگاه کشور مهم و قابل قدر خوانده، اعلام کرد که این انجمن آمادۀ است که با استفاده از ظرفیت‌های تخصصی و مسلکی خویش با این اداره همکاری نماید.

معاون عملیاتی اداره مستقل خط آهن ضمن استقبال از پیشنهادات و نظریات رهبری و اعضای انجمن، فعالیت انجمن‌های تخصصی در کشور را یک ضرورت عنوان کرده و افزود که از مشورت‌ها و ظرفیت‌های چنین نهادهایی استفاده خواهد شد.

آخرین خبرها و گزارش‌ها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۱۳:۴۵
Background image

شروع مجدد درس‌های محصلین خط آهن افغانستان در اوزبیکستان

محصلین خط آهن افغانستان در کشور اوزبیکستان که درس‌های‌شان به علت شیوع ویروس کرونا برای مدتی تعطیل شده بود، دو باره به‌صنف‌های خویش بازگشته و روند آموزش را از سر گرفتند.

در حال حاضر 25. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۲ - ۱۳:۱۹
Background image

انجمن شهرسازی و مهندسی افغانستان: فعالیت‌ها و دستاوردهای اداره مستقل خط آهن قابل تقدیر است

دیپلوم انجنیر میرویس غفوری، معاون عملیاتی اداره مستقل خط آهن با هیات رهبری و اعضای انجمن شهرسازی و مهندسی افغانستان در دفتر کارش دیدار کرده و راجع به فعالیت‌ها، برنامه‌ها و دستاوردهای. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۲ - ۱۲:۷
Background image

ثبت اطلاعات کارمندان اداره مستقل خط آهن در سیستم (HRMIS)

روند ثبت و ذخیره‌‌سازی سوانح کارمندان اداره مستقل خط آهن افغانستان، در سیستم اطلاعات مدیریت منابع انسانی(HRMIS) کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی، به روز چهارشنبه (21 عقرب1399). . .

BACK TO NEWS